Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ysebel

5 posters
YazarMesaj
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Gerçek Adı : Nagehan
Kan Durumu : Safkan

Ysebel Empty
MesajKonu: Ysebel   Ysebel Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 14:55:30

my heart stops ,.
when you look at me

Moore ailesi Fransa'nın köklü ailelerinden biridir. Ysebel de ailenin küçük kızı olmasına rağmen, hayatı boyunca yetiştirilme tarzından olsa gerek laubalilikten nefret etmiştir. Ketumdur. Her zaman doğru olanı yapmaya çalışır, ne kadar kendisini rahatsız etse de. Slytherin mezunudur. Ancak binadaşlarının aksine hayatı kötülükler yapmaya çalışarak, insanların ayaklarını kaydırmaya çalışarak geçmemiştir. Daha çok akademik kariyerine odaklandığından pek sosyal de değildir. İnsanlardan ne kadar rahatsız olsa da herkese eşit davranmaya çalışır. Ailesi ile arası biraz soğuktur. İki mutsuz evlilik yapmıştır. Üçüncüsünde adamı öldürmüştür. Tabi bunu tamamen bir katil edasıyla, soğukkanlılıkla yapmamıştır. Bir şekilde bu olayın üstü kapatılarak, pek masum olmayan başka birinin azkabana gönderilmesi ile sonuçlanmıştır. Bulunduğu durumdan ne kadar rahatsız olsa da gülümseyerek insanlara samimi görünmeye çalışır. Güven sorunu vardır. Ne yaşarsa yaşasın sessizliğini koruyan, şikayetçi olmayan, çekingen biridir aslında. Çok yoğun duygulara sahip değildir. Çok küçük yaşta, çok değer verdiği şeyleri kaybettiğinden, pek bağlanmaz insanlara. Nefret gibi, aşk gibi, tutku gibi yoğun duygular ona çok ağır gelir.

KURGULAR
1. Bir adet dostumsu.
Bu kişiye hayatının sırlarını açıklamayacak tabi. Ancak gün içerisinde yanında olmasından, muhabbet etmesinden mutlu olduğu bir kişi lazım. Tamamen kanka olmayacaklar, Ysebel herkese pek güvenemez ancak bu kişinin samimiyetinden etkilenerek biraz güveniyor gibi olur felan.

2.Çevre.
Bu kişilerle iyi gibi olacak, sırf toplum içerisine karışabilmek için iyi geçinmeye çalıştığı insanlar. Yoksa yalnızlığı tercih eder.

3.Aile üyeleri.
Moore soyadı olan, olmayan, uzaktan,yakından akrabalar. Her biriyle birer kurgu yaparız.

4.Düşmanımsı.
Tamamen düşman değil de, pek hoşlanmadığı, varlığından rahatsız olduğu insanlar.

5.Duygusal.
Eski kocaları ile ayrı ayrı kurguları olsun istiyorum. Yeniden birleşmeyecekler tabi. Sadece Ysebel'in neler yaşadığını anlatabilmek için lazım bu kişiler.

6.Sizin kurgularınız.
Karakterinizden bahsedin kurgu ayarlarız ona göre. ^.^

kurgular ,.

George Crownie, DÜŞMANIMSI, okul zamanında kalma bir anlaşmazlık var aralarında.

Augustin Barnabé, AİLE ÜYESİ, kuzen.

Vasile Vaduva
. DOSTUMSU, ikizi Vasila ile birlikte Ysebel'e çok önemli bir konuda yardım etmiştir.

Elwnyx Swiftfire DÜŞMANIMSI, yetişkin hali ile kocasını baştan çıkartmış genç bir cadı. Ne kadar kocasını sevmemiş olsa da ona ait olan şeylerin elinden alınmasına dayanamaz.

Sierra Wynne
AİLE ÜYESİ, seneler önce terk etmek zorunda kaldığı kızı

En son Ysebel Moore tarafından C.tesi 23 Ağus. - 14:56:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
George Crownie
Unutturma Dairesi Başkanı
Unutturma Dairesi Başkanı
George Crownie

Gerçek Adı : umut.
Kan Durumu : a rh +
Taraf : own my way.
Kişisel Özelliği : . cesur.
Rp Partneri : val.
Özel Yeteneği : animagus (kurt)
Evcil Hayvan : bukalemun

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 22:43:37

Augustin karakterim kuzen olabilir anne tarafından. Hogwarts'da güzel roller yapılabilir senin için de uygunsa?
George Crownie için başvurduğun kurgudaki gibi bir yol izleyebiliriz.
Smile bu ismi görmeyi çok özlemişim
http://atesokurpg.roleplaylife.net
Vasile Vaduva
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Vasile Vaduva

Gerçek Adı : Tugi
Taraf : Maradh
Kişisel Özelliği : Soğuk Nevale
Rp Partneri : lynette, hatunum.
Özel Yeteneği : Çatalağız
Evcil Hayvan : Baykuş, Loki.

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 0:12:09

vasila ve vasile var yetişkin ilanların atıyorum :')

tıktık
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 7:10:07

George Crownie demiş ki:
Augustin karakterim kuzen olabilir anne tarafından. Hogwarts'da güzel roller yapılabilir senin için de uygunsa?
George Crownie için başvurduğun kurgudaki gibi bir yol izleyebiliriz.
Smile bu ismi görmeyi çok özlemişim

Anneeeem ^.^ bende buraları çook özlemişim ^.^ Hemen ekliyoruum *-*

Vasile Vaduva demiş ki:
vasila ve vasile var yetişkin ilanların atıyorum :')

tıktık

Vasile ile birbirlerine çok benziyorlar. Dostumsu bişey olabilir. Çok fazla güvenmez Ysebel ancak yanında olmasından mutlu olur felan. Hatta Vasile Ysebel'in kocasının cinayetini başkasına yıkmasına yardımcı olabilir? İkizi bakanlıkta sanırım onun sayesinde azkabana gitmekten kurtulur? Oradan da bir güven doğabilir.
Vasile Vaduva
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Vasile Vaduva

Gerçek Adı : Tugi
Taraf : Maradh
Kişisel Özelliği : Soğuk Nevale
Rp Partneri : lynette, hatunum.
Özel Yeteneği : Çatalağız
Evcil Hayvan : Baykuş, Loki.

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 21:36:26

Maradh taraftarıysa eğer uygundur *-* vasile pek çıkarsız bu tarz bi iyilik yapacak insan değil çünkü, aynı taraftalarsa yardımcı olur ama :')
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 7:52:57

Evet evet tamam o zaman ekliyorum ^.^
Elwnyx Swiftfire
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf
Elwnyx Swiftfire

Gerçek Adı : Işın
Kan Durumu : A rh +
Taraf : Belirsiz
Kişisel Özelliği : Sosyopat
Rp Partneri : Herkes olabilir, Ruh haline bağlı
Evcil Hayvan : Kedi

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 11:36:55

Benim karakterin, çocukluğuna dönmeden önceki haliyle yolları kesişmiş olabilir. Neredeyse kişilik özellikleri olarak tamamen senin karakterden zıt bir kişi. Eski kocalarından biri Nyx ile seni aldatmış olabilir. Pek hafif peşref bir karakter çünkü Nyx pek önemsemiyor insani ilişkilerin boyutunu. Okul zamanın da da Elwnyx ile karşılaştığında " bu bana birini andırıo.." diye pis davranabilirsin Very Happy Tabii başka şekilde olacak kurgularada varım ben.
Sierra Wynne
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sierra Wynne

Gerçek Adı : Aslı

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 11:48:44

Sierra ile karakterinin küçüklüğü çok benziyor aslında, ona da yoğun duygular fazla geliyor şu anda ona genç yaşta değer verdiği şeyleri kaybetti ve aynı binaya mensuplar. Her türlü kurgu olur.

İlan
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 13:59:49

Elwnyx Swiftfire demiş ki:
Benim karakterin, çocukluğuna dönmeden önceki haliyle yolları kesişmiş olabilir. Neredeyse kişilik özellikleri olarak tamamen senin karakterden zıt bir kişi. Eski kocalarından biri Nyx ile seni aldatmış olabilir. Pek hafif peşref bir karakter çünkü Nyx pek önemsemiyor insani ilişkilerin boyutunu. Okul zamanın da da Elwnyx ile karşılaştığında " bu bana birini andırıo.." diye pis davranabilirsin Very Happy Tabii başka şekilde olacak kurgularada varım ben.
Vuu harika oldu bu.

Sierra Wynne demiş ki:
Sierra ile karakterinin küçüklüğü çok benziyor aslında, ona da yoğun duygular fazla geliyor şu anda ona genç yaşta değer verdiği şeyleri kaybetti ve aynı binaya mensuplar. Her türlü kurgu olur.

İlan
Valla hiçbir şey görünmüyor ilanında ama anlattığın kadarıyla Ysebel'in varlığından hoşlanacağı birisi gibi duruyor. Gözde öğrencisi olabilir bu sayede. Bütün sorunlarında, sıkıntılarında Ysebel'in seve seve yardımcı olacağı, adeta öz kızı gibi davranacağı biri gibi. Hatta istersen Ysebel'in şöyle bir kurgusu var. Bu Hogwarts zamanlarında hamile kalıyor. Hamile kaldığı kişi de Moore ailesinin evlatlığı Deavon Moore. Büyük bir utançla ailesi Ysebel'i hiç sevmediği bir adamla evlendiriyor. Bu çocuğu ölmüş gibi yapacaktım ancak bana bir fikir verdin. Bunu bebekken yetimhaneye veya çok güvendikleri bir ailenin yanına vermiş olsunlar. Ysebel hiç izini kaybetmemiş olsun ve kendi öz kızı olduğunu bilerek ona sürekli şevkatle yaklaşsın? Sonra itiraf rpsi yaparız felan? Eğer olmaz dersen klasik gözde öğrenci modunda gidebiliriz?
Sierra Wynne
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sierra Wynne

Gerçek Adı : Aslı

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 14:48:57

Güzel olur bence, en başta hırçın davranır Sierra hatta zamanla düzeltirler aralarını.
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Ysebel Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel   Ysebel Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 14:55:11

Tamamdır ekliyorum o zaman

Ysebel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics