Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

V.V.

+2
Aphrodis Audrey Phyllis
Vincent Valentine
6 posters
YazarMesaj
Vincent Valentine
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vincent Valentine

Gerçek Adı : Lolicanlı.
Kan Durumu : Melez.
Taraf : Leslie Chow.
Kişisel Özelliği : Sessiz, sakin.

V.V. Empty
MesajKonu: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:16:53

Ace of Spades
    V.V. Tumblr_n9un8wBvfs1r18ta6o10_250V.V. Tumblr_n9un8wBvfs1r18ta6o5_250
Slytherin binasına mensup olan Vincent çocukluğundan beri sessiz sakin bir hayatı geçirmiş, öyle olmasını tercih etmiştir. Gürültüden, beladan uzak yaşamış, tabiri caizse kendi yağında kavrulmuştur. Arkadaşlık ilişkileri genelde samimiyetsiz, yapmacık bir temel üzerine inşa edilmiştir. Ailesi soylu bir aile değil, aksine yaşadıkları yerde hor görülen, istenmeyen türden bir ailedir. Babasının uğraştığı işi kendisi dahi bilmediği için yaşadıkları çevre tarafından da büyük bir merak uyandırmış ve zamanla Valentine ailesi bu yüzden dışlanmış, istenmeyen aile olmuştur. İlk senelerini Hogwarts'ta okuyan Vincent daha sonra babasının işi üzerine Durmstrang'e kayıt olmak zorunda kalmıştır. Ailesi boşanınca tekrar Hogwarts'a alınmış, abisiyle beraber kalmaya başlamıştır.

Özetle bu şekilde, gelelim aranan kanlara, çok komplike şeyler yok zaten aklımda. Ama derseniz ki benim kurgum var böyle böyle, başımın üzerinde yeri var.

~ İki adet yukarıdakinin aksine samimi, birbirlerini koruyup kollayan türden arkadaş arıyorum. BFF tarzı değil tabi ki ama yine de bu kişilerden başka ciddi anlamda arkadaşı olmayacak.
xx [Elwnyx Swiftfire] xx
xx [Lucrezia Fiorenza] xx

~ Holly ile görüşmediği zamanlarda, Durmstrang zamanları yani, oturdukları yerde kıyıda köşede konuştuğu bir kız arkadaş arıyorum. Zaten o zamanda da yaşlar ufak olduğu için ekstrem şeylere gerek yok. Küçük kız çocuklarının böyle kendisine yakın hissettiği, hayran olduğu tipler olur ya o tarz bir kız arıyorum. Güncelde de kurgular, rpler çıkabilir gayet. -Ego içermez, gayet masum.-,
xx [Aphrodis Audrey Phyllis] xx

~ Bir adet yetişkin arıyorum. Okuldaki profesörlerden olabilir, Bakanlıkta çalışan eli kolu bir yerlere uzanan birisi olabilir. Babasının karıştırdığı işleri bilecek ve Vincent ile iletişime geçecek birisi. Buradan alır yürütürüz kurguyu genişletiriz olmazsa ama bu şekilde bir başlangıç veya tanışma artık nasıl derseniz düşünüyorum. Babasının eski bir arkadaşı da olabilir okuldaki öğrenci kayıtlarına baktığında Valentine soyadı tanıdık gelir ve bu şekilde Vincent ile irtibata geçmeye çalışır vs. Siz onu ayarlarsınız zaten.
xx [Ysebel Moore] xx

~ İlave kurgu isteyen olursa tekrardan söylüyorum buyursun beklerim. Evirir çevirir bir yola sokarız diye düşünüyorum.
xx [Sierra Wynne] xx

^^

En son Vincent Valentine tarafından C.tesi 23 Ağus. - 20:19:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek Adı : Çisem
Kan Durumu : Melez
Taraf : Tarafsız
Kişisel Özelliği : Konuşmayı çok sevmemesi

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:20:26

"Holly ile görüşmediği zamanlarda, Durmstrang zamanları yani, oturdukları yerde kıyıda köşede konuştuğu bir kız arkadaş arıyorum. Zaten o zamanda da yaşlar ufak olduğu için ekstrem şeylere gerek yok. Küçük kız çocuklarının böyle kendisine yakın hissettiği, hayran olduğu tipler olur ya o tarz bir kız arıyorum. Güncelde de kurgular, rpler çıkabilir gayet. -Ego içermez, gayet masum.-" şu olabilir. İngiltere'de büyüdü benimki esasen. Ama farklı yerse bir şekilde kurgumu /büyük anne vs vs olur oralar\ ona göre ayarlayabilirim gibim. Okul zamanı sadece yazları görüşüyor olabilirler, Audrey hiç Hogwarts'ta okuduğunu söylemez mesela, okula gelince garip bir süpriz de olabilr gibi.
Elwnyx Swiftfire
Slytherin III. Sınıf
Slytherin III. Sınıf
Elwnyx Swiftfire

Gerçek Adı : Işın
Kan Durumu : A rh +
Taraf : Belirsiz
Kişisel Özelliği : Sosyopat
Rp Partneri : Herkes olabilir, Ruh haline bağlı
Evcil Hayvan : Kedi

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:28:01

Yakın arkadaş olmaya talibim. Elwnyx samimidir. Ama çok çekenlerde yakın arkadaşları olur. Yakın arkadaşım dediği insana karşı her zaman dürüsttür. Karşısındakinden de aynı şeyi ister. Başka insanlara dürüst olup olunmaması beni ilgilendirmez. İyi arkadaş olup bir de üstüne yalan söylersen bana Bludger sopasıyla tüm okulu turlatırım ama Very Happy
Vincent Valentine
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vincent Valentine

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:33:10

Tamamdır millet ekledim en kısa zamanda kurgular yapmak niyetiyle. ^^
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Ysebel Moore

Gerçek Adı : Nagehan
Kan Durumu : Safkan

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:44:41

Karakter aslında Ysebel'in gençliği ile benziyor. Babasının arkadaşı olmasından çok tanıdığı olabilir. Ysebel'e bir yardımı dokunmuştur felan. Yetişkin kurgusu uygundur ^.^
Vincent Valentine
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vincent Valentine

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 15:56:27

Ekledim tamamdır. ^^
Vasile Vaduva
Tılsım Profesörü
Tılsım Profesörü
Vasile Vaduva

Gerçek Adı : Tugi
Kan Durumu : Safkan
Taraf : Maradh
Kişisel Özelliği : Soğuk Nevale
Rp Partneri : lynette, hatunum.
Özel Yeteneği : Çatalağız
Evcil Hayvan : Baykuş, Loki.

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeCuma 22 Ağus. - 21:38:14

İki adet yukarıdakinin aksine samimi, birbirlerini koruyup kollayan türden arkadaş arıyorum. BFF tarzı değil tabi ki ama yine de bu kişilerden başka ciddi anlamda arkadaşı olmayacak.

Lucrezia olabilir buraya *-* Lucrezia Fiorenza *-*
Vincent Valentine
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vincent Valentine

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 17:34:25

Eklendi. ^^
Sierra Wynne
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sierra Wynne

Gerçek Adı : Aslı

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 19:34:22

Şimdi bişi bulamadım şahsen, ama yinede bi yazıyım dedim belki aklına bir şeyler gelir.
Vincent Valentine
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vincent Valentine

V.V. Empty
MesajKonu: Geri: V.V.   V.V. Icon_minitimeC.tesi 23 Ağus. - 20:18:38

Aklımda bir şey yok henüz açıkçası yazdığım kurgular dışında geldikçe eklerim oraya olmadı pm yoluyla falan bir şeyler ayarlayabiliriz. ^^

V.V.
1 sayfadaki 1 sayfası