Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex

5 posters
YazarMesaj
Alex Brewston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Alex Brewston

Gerçek Adı : hande
Kan Durumu : melez
Rp Partneri : platonik
Özel Yeteneği : Tam Görücü
Evcil Hayvan : kurbağa Merkit

Alex Empty
MesajKonu: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 8:32:22

Alex Tumblr_m93p75a6ny1rthe12
Sanatçı ruhlu bir hayalperest Alex. Dünyaya biraz farklı gözle bakıyor, küçük anları yakalamayı seviyor fakat kendi için önemi olan durumları kaçırıyor bazen. Hayatın nasıl olduğunu görecek kadar gerçekçi ama kendi dünyasında yaşamaya devam edecek kadar umursamaz. Hayal kurmakla inanmak arasındaki ince çizginin anlamını çözmüş şimdiden. Maymun iştahlı, kendi de öyle huyları da. Bir işi sonuna kadar götüremez genelde ve her özellikten azar azar taşır. Mesela yardım etmeyi sever ama her ihtiyacı olana yardım etmek sıkar onu. Aynı şekilde her an macera veya her an tembellik bunaltır ruhunu. Değişimden hoşlanır en çok. İnsan ilişkilerindeyse durum tam tersidir. Bağlandığı birine çok bağlanır ve ağır bir yara almadıkça aynı şekilde sevilmemesi, hoşuna gitmese dahi, hislerini değiştirmez. Sanatçı ruhludur ama sanata yatkın değildir. El - göz koordinasyonu sıfırdır bu kızda. El işi deseniz anlamaz, biraz da sakardır. Sesi güzeldir ama kendine saklar, bununla bir gelecek sağlamayı düşünmemiştir hiç. Geleceği pek düşünmemiştir aslında. Sıkıcı olmayan, ona devamlı yeni deneyimler kazandıracak, parası da güzel, çok zor olmayan bir mesleğin hayalini kurar ama daha ne olduğunu bulamamıştır. Gerçekçi yanıysa ona şifacı olacağını fısıldar durur.

Yukarıdaki seçmen şapka başvurumdu. Son değişikliklerden sonra birkaç ekleme yapmak gerek:
*Aynı zamanda tam görücü kendisi. Büyü yeteneği ailesinin kendisini kofti sanmasına yetecek kadar geç çıkmıştı, aynı durum görü yeteneği için de geçerli olacak. Hem yetenekleri, hem öğrenme, hem de bir iş yapma konusunda pek yavaş, eli ağırdır ama bittiğinde bir kusur bulmak zor olur. Geçen yıl, seçmeli dersi Kehanet değil, Sihir Tarihi'ydi ve fazlasıyla sıkıldı. İlk Kehanet dersine kadar gücünün farkında olmayacak.
*Bu özelliklerinin yanı sıra dobradır. Üslubu bazı şartlarda kırıcı olabilse de kasten değil, aklından geçeni söylemenin yaratacağı etkiyle empati kuramamasındandır. Ondan hoşlandığını söyleyen bir çocuğa "Aa.. Ben seni gey sanıyordum." diyebilecek kıvamda.
*Korkusuzca konuşabilmesine rağmen kavgadan, söz dalaşından hiç hoşlanmaz. Güzel anlar yaşamaktan hoşlanır. Kim hoşlanmaz ki, diyeceksiniz ama Alex bilinçli yapar bunu. Kavga, negatif tutum ve görüşler ruhunu yorar, halsizleştirir kızı. Kaçınabiliyorsa kaçınır, olmadı kaçar, hiç olmazsa durumu daha da büyütecek bir karşılık vermemeye çalışır. Son çare olmadıkça kavgaya girişmez, kavga ona göre asla çare değildir. Barışçıl, rahatlığıyla da birleşince az hippi ruhlu diyebiliriz.
*Şanslıdır aynı zamanda. Ödevini yapmasa profesör derse gelmez. Derse geç kalsa, daha fazla geç kalan biri çıkar kesin. O da şansını zorlar her seferinde. Sorumluluklarına karşı üşengeçtir.

Aradıklarım:
*Siz laf attığınızda karşılık vermekten kaçınacak, çoğu insanın düşündüğünün aksine korkaklığından dolayı olmasa da kaçmaya meyilli az garip bir kıza çatmak istemez misiniz?
Eléanor.

*Platonik olmak istiyorum birine. Kötü çocuk olmasın lütfen. İyi biri olsun, kıza iyi davransın. Belki ilgisi karşılıklı değildir fakat ilgilenilmek hoşuna gidiyordur, bunu korumaya çalışır. Alex çocuğun ona ne gözle baktığını bilecek, çocuğun kızı bilip bilmemesi ise size kalmış. Hiç olmayacağını bilse de kapılacak cazibesine. Onun yüzünden etrafındaki diğer çocukların hepsi dünya ahiret bacısı olacak.
*O imkansız ilk aşkına tutulmuşken görmezden geldiği başka biri olabilir. Çok emin değilim. Belki gey sandığı çocuk budur.
*En yakın arkadaş istemiyorum ama düzenli takıldığı samimi arkadaşlar istiyorum.
Belle.

*Bunun son dakika alışkanlığının, sorumluluklardan kaçınma huyunun tek olmasa da en iyi fark eden profesör. Fırsat verdirmesin buna. Küçük bir atışma ayarlayabilirsek cezaya bırakacak biri iyi olur aslında.
*Bir de onu en çok seven profesör lütfen. Kızın devamlı ilgi gösterdiği iki ders var, Kehanet ve İksir. Yani bu profesörlerimizden biri Alex'i çok severse acayip mutlu olurum.
*Yazları aile mekanında çalışıyor. Küçük ama güzel bir yer, Godric's Hallow'un ve İngiliz büyücü dünyasının meşhur hanı Breers. Bu yolla tanıştığı yetişkinler olabilir. Sakar demiştim Alex, önemli birinin üzerine birayı döküverir. Hatta sonra üstüne kapaklanır. Başka muhabbet ettiği yetişkinler de olabilir. Anne tavsiyelerini yıkıp geçerek yabancılarla konuşmaktan hoşlanıyor kendisi.
*Karakterlerimize karşılıklı uyacak diğer tüm kurgulara da açığım.

En son Alex Brewston tarafından Paz 10 Ağus. - 13:09:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lynette Heloise Sneaux
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Lynette Heloise Sneaux

Gerçek Adı : merve
Kan Durumu : safkan
Taraf : reene
Kişisel Özelliği : adeta bir doutzen
Rp Partneri : vasile, beyim.
Özel Yeteneği : . Metamorfmagus

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 9:20:34

*Siz laf attığınızda karşılık vermekten kaçınacak, çoğu insanın düşündüğünün aksine korkaklığından dolayı olmasa da kaçmaya meyilli az garip bir kıza çatmak istemez misiniz? demiş ki:

Diğer karakterim Eléanor Splendore, slytherin beşinci sınıf, bunu kesinlikle ister hem de can atarak ister emin olabilirsin Very Happy
Luxa André
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Luxa André

Gerçek Adı : ayşegül
Kişisel Özelliği : esrarkeş
Evcil Hayvan : pug

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 9:36:34

*En yakın arkadaş istemiyorum ama düzenli takıldığı samimi arkadaşlar istiyorum.
Belle Basilevsky karakterim uygundur.
Elénaor'la da kavgalılar hem^^ fkjdglfdkg
Alex Brewston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Alex Brewston

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 12:59:45

Lynette Heloise Sneaux demiş ki:
*Siz laf attığınızda karşılık vermekten kaçınacak, çoğu insanın düşündüğünün aksine korkaklığından dolayı olmasa da kaçmaya meyilli az garip bir kıza çatmak istemez misiniz? demiş ki:

Diğer karakterim Eléanor Splendore, slytherin beşinci sınıf, bunu kesinlikle ister hem de can atarak ister emin olabilirsin Very Happy

Uuu tamam o zaman çıkışta kavga var. Ben de can atarak ekliyorum  geek 

Luxa André demiş ki:
Belle Basilevsky karakterim uygundur.
Elénaor'la da kavgalılar hem^^ fkjdglfdkg

Bağlantılı oldu oleey. Tamam bu da gayet güzel. Eklerim hemen.
Hatta "Belle kankamla ben" temalı resimler bile buldum.

Spoiler:
Irma Lawerentz
Vampir
Vampir
Irma Lawerentz

Gerçek Adı : merve
Kan Durumu : içici
Taraf : kızılay
Rp Partneri : hepsini yemiş

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 18:41:35

o resimdeki yüzlere çamurlar atmak çok zevkli olucak arkdşlr.
Alex Brewston
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Alex Brewston

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 19:20:13

Haydi oradan Rukiye de hanım, ağzını yırtaarım.
Yok ama, Alex kavga etmez Sad. Çok çok çok damarına basılırsa laneti basabilir, onun da günü gelir umarım Razz.
Hadiyin daha gelin de kurgu yapalım millet.
Luxa André
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Luxa André

Gerçek Adı : ayşegül
Kişisel Özelliği : esrarkeş
Evcil Hayvan : pug

Alex Empty
MesajKonu: Geri: Alex   Alex Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 18:46:51

Ahahahahahhaha MERVE KANKİTOLUĞUMUZU KISKANMA YETER ARTIK!!! FJKGHKFDG
Ysebel Moore
Mitoloji Profesörü