Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wanted

4 posters
YazarMesaj
Makenna Bulstrode
Carthago
Carthago
Makenna Bulstrode

Gerçek Adı : Aslı.
Kan Durumu : Muggle Doğumlu.
Taraf : Cruella.

Wanted Empty
MesajKonu: Wanted   Wanted Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 18:26:41

Ben şimdilik açmış olduğum üç karaktere kurgular arayayım gerisi de gelir herhalde bilemedim.

Sedona ile başlayayım. Profil linki burada.
Suçlu rütbesi altında masum hatun, klasik klişe bir kurgu aslında. Fransız ana babadan doğma bir safkan, lakin bir Muggle mahallesinde yetişmiş. Yan komşusu tarafından küçük yaşlarından beri gözetlenerek ve yolu kesilerek büyümüş, Hogwarts'a gittiğinde istemediği mektuplar almış kendisinden ve bu sebeple psikolojik tedavi bile görmüş. Sonra taşınmaları ile kurtulmuş elbette. Kocaman adam sübyancı tabii anlaşılabileceği üzere, ayriyeten de evli. Kocasının bu tavırlarını çekemez hale gelen karısı ilerleyen senelerde -adam yeniden Sedona'yı bulup taciz ettiği süreçte- kocasını öldürmüş ve fazlasıyla kıskanmış olduğu kızın üstüne suç kalsın diye deliller ile oynamış. Bu sebeple işlemediği bir cinayetten aranıyor hatun. Azkaban'la işi yok tabii muggle polisler arıyor kendisini, o yüzden çoğunlukla cisimlenip kaçıyor da çok sakar işte bazen eline yüzüne bulaştırıyor her şeyi. Bu arada Hogwarts'ta Ravenclaw mezunu tabii, yirmi bir yaşında daha genç de.

Aradığım kurguları şöyle:
-Fransız varsa çocukluk arkadaşı istiyorum, bu adamı tanıyor ve korkuyor olacak hatta bu sebeple Sedona ile de ilişiğini kesmiş olabilir.
-Okuldan arkadaşlar, bu kız seçmen şapka töreninde tabureye çıkarken yuvarlanmış ve cübbesi başına geçmiş biri yani kesin aşinalığı vardır karakterin.
-Sakarlıklarından usanmış mutlaka vardır.
-Bulsam şu kadını istiyorum aslında, ileri safhada suçunu itiraf etmesi var planlarda ama npc olmasa tadından yenmez valla.
-Uzaktan kuzen olabilir belki, aile çok geniş değil ama olur yani kurgu olsun sonuçta.
-Kendisini saklayacak birkaç kişi olabilir ama bir yerde çok uzun süre kalmıyor, belirli aralıklarla gelip kalıyordur araları iyiyse.
-Özel kurgu da aklınıza gelirse başım üstüne.

Kamalia var başka bir karakterim. Kurtkadın, yirmi dört yaşında. Profil linki burada.
Gryffindor mezunu bir hatun, melez kendisi. Ana muggle eğer belirtmek gerekirse. Bu da Fransız -hiç de sempati duymuyorum aslında niye bilmiyorum sdlfsdf- çoooook sakin bir hayatı var aslında, mezun olunca annesinin incik boncuk sattığı dükkanında çalışmaya başlamış hatta devralmış gibi bir şey olmuş. Seviyor kendi kolyelerini bileziklerini yapmayı. Sonra bir dolunayda -klişe yine başlıyor- sürüsünü genişletmeyi planlayan bir kurtadam tarafından ısırılıyor -bkz. Reuben- iki üç aydır kurtkadın daha pek alışabilmiş değil yani. Öğrenmeye çalışıyor.

Aradıklarım:
-Dükkanı bilen, ziyaret eden arkadaşlar.
-Okuldan tanıdık olabilir.
-Dönüştüğünde hafifçe yaralayacağı birini arıyorum ama en önemlisi, zehir bulaşmış olmicak da bu yaralanan kişinin duyu organları hassaslaşmış olabilir ya da et iştahı artmıştır. Kamalia özellikle ilgilenecek kendisiyle, bayağı üzülecek yani bu duruma.
-Başta kurtlar da olabilir, bilemedim çok hırslı değil bu kız.
-Özel kurguları da unutmayalım.

Bir de Makenna var :3 profil linki vermiyorum tabii.
Paragöz bu kız, onun için Carthago olmuş zaten. Yoksa safkanlık melezlik olaylarında gözü yok, kendi anası da babası da muggle zaten umursamıyor bu sebeple. Annesi, babasını uzun zaman önce terk etmiş, Makenna da baba şiddeti altında büyümüş. Alkolik ve kumarbaz adam morali her bozulduğunda, bir kadın tarafından reddedildiğinde ya da borca düştüğünde kızını döverek rahatlıyor öyle diyeyim. Makenna da bu sebeple sert bir mizaca sahip. Öyle kolay kolay ağlamaz demicem yeri gelir bebek gibi ağlar ama dünya üzerinde sahip olduğun tek şey ailendir derler ya ona sahip olmadığından güven sorunları var, çok çabuk yargılıyor bu sebeple insanları. Bu arada sonunda karar verdim, panseksüel kendisi. Ne olduğunu bilmeyenler için google amca burada .w ha bu arada baba İngiliz, anne İskoç.

Aradıklarım:
-Kuzenleri olursa şöyle arada görüştüğü çok iyi olur.
-Babası tarafından dövüldüğünde kaçabileceği birkaç ev -ama seneler öncesi tabii bu- ordan dostluk falan çıkmıştır.
-Asılmış olduğu kişiler olabilir, rahatsız olmuşlardır ya da gururları okşanmıştır =D Eski sevgili kurgusu da gelebilir buraya.
-Carthago olduğunu öğrenip kuyusunu kazan belki.
-Özel kurgular bir de.
Lynette Heloise Sneaux
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Lynette Heloise Sneaux

Gerçek Adı : merve
Kan Durumu : safkan
Taraf : reene
Kişisel Özelliği : adeta bir doutzen
Rp Partneri : vasile, beyim.
Özel Yeteneği : . Metamorfmagus

Wanted Empty
MesajKonu: Geri: Wanted   Wanted Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 22:56:36

-Fransız varsa çocukluk arkadaşı istiyorum, bu adamı tanıyor ve korkuyor olacak hatta bu sebeple Sedona ile de ilişiğini kesmiş olabilir. demiş ki:

Burası gayet uygun aslında. Hatta meta hali olarak Heloise'i verelim, doutzen olsun arkadaşı. Bu kadın da suçlu haline gelecek yakında, Fransa'da da karşılaşabilirler tekrar tabii ki bu sefer Lynette-scarlett- olarak çıkar karşına o zaman her şey ortaya dökülebilir yani kastettiğim ilişiğini kestiği neden kestiği ve diğer olaylar. İkisi de karanlık tarafta olduğuna göre ilerde de anlaşmaları daha kolay olur. Detaylarını konuşuruz zaten
Dört yıl biraz fark edebilir ama sorun olmaz umarım
Sedona Treveaux
Suçlu
Suçlu
Sedona Treveaux

Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : Maximilian.

Wanted Empty
MesajKonu: Geri: Wanted   Wanted Icon_minitimePaz 10 Ağus. - 19:13:45

Olur olur ^^ Sedona kurguya göre İngiltere'de yaşayacak bir süre, onun öncesinde Fransa'da karşılaşmış olsunlar. Sorgulasın durumu neden görüşmeye devam edemeklerini merak etsin, gerçi bu durumda Lynette ya da Heloise ablası gibi oluyor sanırım =D
Cristo Montrell
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Cristo Montrell

Gerçek Adı : G.
Kan Durumu : Muggle Doğumlu
Taraf : Keyos.
Kişisel Özelliği : Yabani, düzensiz, başına buyruk
Rp Partneri : Ebrukot <3
Özel Yeteneği : Galonlarca işemek.

Wanted Empty
MesajKonu: Geri: Wanted   Wanted Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 5:44:14

Alıntı :
-Dönüştüğünde hafifçe yaralayacağı birini arıyorum ama en önemlisi, zehir bulaşmış olmicak da bu yaralanan kişinin duyu organları hassaslaşmış olabilir ya da et iştahı artmıştır. Kamalia özellikle ilgilenecek kendisiyle, bayağı üzülecek yani bu duruma.

şuraya Cristo'yu koyabiliriz kanımca :3 bütün karakterlerimi sana yamamazsam olmaz askldşfd
Sedona Treveaux
Suçlu
Suçlu
Sedona Treveaux

Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : Maximilian.

Wanted Empty
MesajKonu: Geri: Wanted   Wanted Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 8:35:04

Tamamdır kanki bi de küçüksün kıyamam Kamalia çok üzülcek : ( sonra gidip Reuben'in ağzına eder yine flksdjfkdlsjlfk

Wanted
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pek wanted