Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski Emmett, Ricardinho

+2
George Crownie
James Devoted
6 posters
YazarMesaj
James Devoted
Kurtadam
Kurtadam
James Devoted

Gerçek Adı : Bilge Kaan

Eski Emmett, Ricardinho Empty
MesajKonu: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 9:43:05

Merhaba. İsmim Bilge Kaan. Genelde Kaan derler. Yaş 18. Ygs-Lys faciasından dolayı büyük ihtimalle mezun hazırlığına kalacak birisiyim. İşim gücüm spor. 10 yaşımdan beridir Taekwondo yaptım. Şuanda da Body Building sporuyla ilgileniyorum. Oğlak burcuyum. Burcumun özelliklerine uyuyorum sanırım. Ya da ben öyle sanıyorum. Sonuçta insanın 3 benliği vardır. Var olan benliği, var olduğunu sandığı benliği, insanların gördüğü benliği. Felsefeye meraklıyımdır. Sophie'nin Dünyası kitabını bitirmeye çalışıyorum şu aralar. Very Happy Müzik yönünden çok yönlüyümdür. Arabesk rap gibi saçma türler hariç dinlerim. Favorim Rammstein, Evanescence, İmagine Dragons aklıma gelenler bunlar. Yabancı dizi bir arlaar aşırı izlerdim. Şuan normale döndüm. The 100, Supernatural, Doctow Who, Hımym bitirdiklerim. Hımym ve Supernaturel favorim. Hee rpg şeysini anlatmadım. Ona da 10-11 yaşlarında Ali'nin sayesinde başladım. Birde eğlenceme düşkün birisiyimdir ama bir o kadarda duygusal bir yönümm var sanırım. Böyle birisiyim işte. Zamanla tanırsınız beni.
George Crownie
Unutturma Dairesi Başkanı
Unutturma Dairesi Başkanı
George Crownie

Gerçek Adı : umut.
Kan Durumu : a rh +
Taraf : own my way.
Kişisel Özelliği : . cesur.
Rp Partneri : val.
Özel Yeteneği : animagus (kurt)
Evcil Hayvan : bukalemun

MesajKonu: Geri: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 10:01:32

Kaan hoşgeldin Smile Emmet unutulmaz ya hahah. Vampir İmam Very Happy Ali'yi önce tanıdım, sonra seninle tanıştım. Ve çok iyi zamanlar geçirdik. Tanıdıkların var burada, yakında gelirler başlığa Smile Hoşgeldin yeniden, bir sıkıntı olursa bir PM uzağındayım.
http://atesokurpg.roleplaylife.net
Crystal Holly Walker
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Crystal Holly Walker

Gerçek Adı : Ebrukot.
Kan Durumu : Melez.
Taraf : Façan yansın kaarşim.
Kişisel Özelliği : Çekingen.

MesajKonu: Geri: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 17:02:54

welcome back diyelim o halde ^^
Adolfo W. Østergaard
Seherbaz
Seherbaz
Adolfo W. Østergaard

Gerçek Adı : Eren.
Kan Durumu : Safkan.
Taraf : Tarafsız.
Kişisel Özelliği : seksi.
Rp Partneri : Gisela. <3

MesajKonu: Geri: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 19:02:28

hoşgeldin.
SPN kimin favorisi değil ki?
sanırım benim face'de eklisin kaan, soyadın 'beğen' olan kaan'sındır umarım bu arada. aslşkdja

iyi eğlenceler. ^^
Maximilian Beljean
Gelecek Postası Editörü
Gelecek Postası Editörü
Maximilian Beljean

Gerçek Adı : G.
Kan Durumu : Melez
Kişisel Özelliği : Beyefendi
Rp Partneri : Sedona

MesajKonu: Geri: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 20:20:37

hoşgeldin kaan ^^ bi aralar ben de felsefeye sarmıştım sonra benim harcım olmadığını anladım ve hemen uzaklaştım. sen başarılı olursun umarım ^^
Luxa André
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Luxa André

Gerçek Adı : ayşegül
Kişisel Özelliği : esrarkeş
Evcil Hayvan : pug

MesajKonu: Geri: Eski Emmett, Ricardinho   Eski Emmett, Ricardinho Icon_minitimeCuma 8 Ağus. - 15:16:29

aaaaaaaaa bilge gelmiş, hoş gelmiş. vampir imamı özlemiştik. :3

Eski Emmett, Ricardinho
1 sayfadaki 1 sayfası